Се’ додека улиците ни се места за докажување ќе губиме невини жртви: Убавице, почивај во мир!

Убавице, почивај во мир.
Сочувство до семејството на прерано и трагично загинатата Викторија која што беше прегазена кај Сити Мол


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

“Распеани срца“ Фестивал за детски песни

Денес во Центарот за култура “Ацо Шопов“ – Штип, со почеток во 17:00 часот ќе …