ПОЧИНАЛА РЕАЛНА ЅВЕЗДА (28): Причината за смртта не е позната!

Реалната ѕвездата на MTV „Бремена на 16 години“ Џордан Кашмиер починала на 26-годишна возраст. Причината за смртта е непозната. Веста на Фејсбук ја потврдила нејзината мајка Џесика Кешмајер.
– Добив повик кој ниту еден родител не сака да го прифати. Почина мојата сакана најстара ќерка Џордан, која имаше само 26. години. Нашите срца се искрено скршени. Ниту еден родител не треба да доживее загубата на дете – напишала таа на Фејсбук профилот на нејзиниот сопруг и татко на Џордан.

This image has an empty alt attribute; its file name is dzordan-kasmaer.jpg
Џордан учествувала во реалното шоу „Бремена на 16 години“ во кое МТВ ја следел во текот на бременоста на само 16 години. Таа учествувала во шоуто со нејзиното тогашно момче Дерек Тејлор.
По бременоста се борела со зависноста од дрога, а последната година тврдела дека повеќе не е зависна.


Фото: Принтскрин/Instagram/jordancashmyer

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ШТО И ТРЕБАЛО ОВА? КАКО ПРИРОДНАТА УБАВИЦА СЕ ИЗОБЛИЧИЛА СО ПОСТАПКИ: Лекарите велат дека може да умре на операционата маса!

Кејти Прајс пред операциите беше природна убавица, додека поради нив денес и се распаѓа телото! …