(ВИДЕО) Шоу програма: Како Русин за секунда го исчистил автомобилот од снег!

Кога станува збор за чистење на снегот од возилата, луѓето се снаоѓаат на различни начини. До каде може да оди креативноста потврдува еден Русин кој од својата „Лада Самара“ отстранил големи количини снег буквално за една секунда.

Ретки се оние кои уживаат во расчистувањето на снегот од возилата на дебел минус.
За да стави крај на тие неволји, еден Русин направил интересно видео во кое открива нов начин како што побрзо да го отстраните снегот од возилото.
Иако главниот протагонист на ова видео е полураспаднатата Лада Самара, сепак мора да имате посебен систем за оваа нова „техника“.
Погледнете го видеото со тон на:


View this post on Instagram

A post shared by LATR (@lookatthisrussian)


Фото: Илустрација

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЈА ПРЕКИНАЛ прошталната турнеја: Елтон Џон има корона, откажал два концерта во САД

И’ покрај фактот дека бил вакциниран и со третата доза, Елтон Џон се заразил со …