(ФОТО) НЕ Е СЕ ВО ГОЛОТИЈАТА: Заработува на платформа за возрасни, но не се соблекува – тајната е во нејзината коса

Многумина ја користат платформата OnlyFans за да заработат многу пари со објавување експлицитна содржина.
Девојката од Аризона, Рохеана Макапагал (29) заработува доволно пари на споменатата платформа, без да пласира експлицитни содржини, туку само својата коса.
Таа вели дека заработува најмалку 500 долари месечно со снимање видеа со нејзината коса долга до колена.

View this post on Instagram

A post shared by JeaHair🧜🏾‍♀️ (@jeashair)


И тоа е доволно за корисниците, па не мора да покажува ништо повеќе.
Долгата и црна коса ја пушта уште од тинејџерска возраст, а покрај редовната плата како асистент дизајнер, Рохеана добива само минимум, уште 500, а понекогаш и над илјада долари месечно од OnlyFans.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЈА ПРЕКИНАЛ прошталната турнеја: Елтон Џон има корона, откажал два концерта во САД

И’ покрај фактот дека бил вакциниран и со третата доза, Елтон Џон се заразил со …