(ФОТО) Најдобра трансплантација на коса – Не го препознале кога се појавила сликата!

Роб Холдинг, фудбалер на Арсенал, на тренинг се појавил со сосема нов имиџ.
И тоа можеби немаше да биде толку импресивно доколку тој не ја извел можеби најдобрата трансплантација на коса меѓу фудбалерите (дури и подобра од Антонио Конте).
Првите фотографии се појавија пред еден месец, но дури неодамнешната објава на Арсенал со малку подолга коса предизвика реакции кај навивачите.
Еден навивач истакнал дека ова е најголемиот кам-бек во историјата на фудбалот, позначаен дури и од пресвртот на Ливерпул од 0-3 против Милан во финалето на Лигата на шампионите во 2005. година.
Холдинг не беше често избор на тренерот Микел Артета, па сезонава одигра само седум натпревари.

Фото: Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот …