(ВИДЕО) ОСВЕТА ПРЕД БОЖИК: “Ти благодарам што ме изневери пред да ти купам подарок!“

На социјалната мрежа TikTok се појави видео од девојка која признала дека момчето ја изневерува.
Божик е време кога го делите времето со вашите сакани, а да се биде во врска во овој период од годината може да биде дополнителна награда со сета романса што може да ја донесе Божик, но тоа не било случај за оваа девојка која со сите споделила дека нејзиното момче ја изневерувало.
Откако открила дека врската и е во рушевина и дека момчето ја изневерува, сè и се распаднало. Кога сè ја преплавило, таа решила да се соочи со него на начин што се гледа во сериите и филмовите. Затоа, наместо да страда, таа одлучила да сподели видео на кое тој ја исфрла целата негова гардероба од дома, вклучувајќи ги и чевлите.

@brooklynnwalkerr


thanks for cheating on me before I bought your Christmas presents 🎄

♬ Let It Snow! Let It Snow! – Frank Sinatra


Таа на видеото напишала: „Ти благодарам што ме изневери пред да ти купам божиќни подароци“.
Многу луѓе на TikTok коментирале, а во исто време и давале и совети. Еден напишал: „Девојко, грешиш! Спакувајте го и врати го во торбите“.
Друг напишал: „Собери сè и донирај во локалното прифатилиште за бездомници или деца без родителска грижа. Има постари деца кои би го ценеле тоа!“
Трет додал: „Ајде, сестро, ти си подобра од ова“.


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Осум здравствени придобивки од ПРЕСТОЈ ВО ТИШИНА: Најдете време за себе

Општо познато е дека бучавата не влијае добро на луѓето, но што е со тишината? …