Овие три хороскопски знаци најдолго се лутат

Бик
Како и Близнаците, и Бикот не простува лесно. Тие веруваат дека ако некој има способност да ги повреди еднаш, може да го направи тоа повторно. Затоа, тие претпочитаат да ја прекинат врската со личноста која намерно или случајно ги повредила и никогаш повеќе да не ја видат таа личност.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Првиот ден од викендот им е наредено на повеќето родени во знакот Овен, …