Овие три хороскопски знаци најдолго се лутат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
СИТЕ хороскопски знаци имаат свои предности и недостатоци, но се смета дека само припадниците на трите хороскопски знаци остануваат лути најдолго, пишува PiPa News.

Близнаци
За Близнаците се вели дека се личност со добро срце, но се знае и дека се лутат долго време. Тие се со цврст карактер и нема лесно да заборават што некој им направил. Тие стануваат многу лути ако другите ги земаат здраво за готово и го поткопуваат нивниот кредибилитет.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Пуштил музика од „Титаник“, а потоа сфатил кој седел блиску до него во авионот

ПАТУВАЊЕТО со авион може да биде непријатно, а најдобар доказ за тоа е приказната за …