(ВИДЕО) НЕПРИЈАТНО – ДЕВОЈКА СНИМИЛА ПОСТАР МАЖ! 17. милиони луѓе во шок поради клипот од теретана, го повикала СОПРУГОТ , а потоа следел ШОК ЕПИЛОГ!

Личната тренерка Хајди Арагон на својот Тик Так профил споделила видео од теретаната на кое се гледа како постар маж буквално зјапа во неа додека вежба, пренесува „nypost“.

This image has an empty alt attribute; its file name is teretana-2-582x1024.jpg
„Овој морничав старец постојано доаѓа во теретана и зјапа во мене“, вели таа во видеото со преку 17, милиони прегледи. А навистина можете да видите постар маж во зелена маица кој не го трга погледот од русокосата. Како што подоцна објаснила, за целиот случај го известила и својот сопруг и му рекла дека и е крајно непријатно поради мажот кој ја гледа, на што тој реагирал стоејќи до неа, но тоа не го спречило „чичкото“ да „зјапа“ во нејзиното затегнато тело.


„Решив да престанам да вежбам и да почнам да зјапам во него“, рекла таа, мислејќи дека тоа ќе го спречи. Како што и се чинело дека ја „разбрал поентата“, продолжила да вежба, а пред да го заврши тренингот сепак решила „да му одржи лекција“. Нивниот разговор не се слуша на снимката, а Хајди раскажала како му го привлекла вниманието дека „ако мисли да вежба во тој дел од теретаната, мора да престане да зјапа бидејќи и е непријатно“.

This image has an empty alt attribute; its file name is teretana-1-577x1024.jpg


Постариот маж потоа почнал да го негира своето недолично однесување и тврдел дека само „гледа наоколу“.
“Потоа му реков дека ги снимам моите тренинзи и дека го имам на лента. Тој веднаш замолкна”, објаснува Хајди во видеото кое го нарекла “Не седи таму и да ми кажуваш дека не правиш нешто кога имам доказ”.
Ова нејзино видео е прегледано повеќе од 17,3 милиони пати на TikTok, со неколку коментари за поддршка на Хајди која се „зазела“ за себе.
„Треба да е нормално „шлајмовите“ да се прозиваат јавност“, „Толку многу се загледа во тебе, што ми беше непријатно да гледам“, коментирале корисниците на оваа мрежа.

@fit_with_heidi


Don’t sit there and tell me you’re not doing something when I have proof. 😡 #gymtok #fittok #influencer #viral #trending #tiktok #fitness #gym #gymgirl #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #gymcreeps

♬ Real As It Gets – Lil Baby

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4-те НАЈСТРАШНИ ПРОРОШТВА НА СТИВЕН ХОКИНГ: На луѓето не им е сеедно кога ќе ги прочитаат бидејќи веќе почнале да се остваруваат

Постои и петто пророштво на Стивен Хокинг, но овој научник верувал дека тоа никогаш нема …