(ФОТО) Салма Хајек во костим за капење – Следбениците велат – „ќе го срушиш интернетот“

Описот на фотографијата беше поврзан со филмот за кој моментално најмногу се зборува …
Познатата актерка Салма Хајек на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ужива на базен и пие, но славата ја однел едноделниот костим за капење. Едноделниот црн костим ги истакнал нејзините облини, а на костимот за капење под градите има натпис „Original Gucci“.
До фотографијата има опис: „Ова не е мојот костим за филмот ‘Гучи’, но сепак топло го препорачувам“, напишала актерката која го толкува ликот на Пина Ауриема, пророчицата и некогаш блиска пријателка на Патриција Гучи.
Многумина коментирале дека изгледа одлично, а еден од следбениците на актерката на Инстаграм на хумористичен начин ја коментираше големината на нејзините гради и напишал: „Од ден на ден стануваат се поголеми“.
Имало и такви кои и пишале дека ќе го „сруши интернетот“ и дека „изгледа совршено“.

View this post on Instagram

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА АЛЕК БОЛДВИН: Адвокатите бараат да се отфрлат обвинувањата за нанесување штета

АДВОКАТИТЕ на холивудскиот актер Алек Болдвин и другите продуценти на „Rust“ бараат од судот да …