(ФОТО) ДОБИВ ВТОРА ШАНСА И МНОГУ СУМ БЛАГОДАРЕН: Актерот проговорил за новата стара врска со Џенифер ЛОПЕЗ, а ја спомнал и новата кариера!

Поранешните љубовници Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија врската по 19. години, што воодушеви многумина и предизвика големо медиумско внимание.

View this post on Instagram

A post shared by Luxury Lifestyle (@dreamlandblogs)Овој пар, сепак, не кажува многу за својата љубов, а актерот сега за прв пат истакнал дека е пресреќен што со Џенифер добил втора шанса.
Свесен е дека треба да коригира некои работи од минатото, но среќен е што добил можност тоа и да го покаже. Бен со овие зборови покажал колку ја сака својата девојка и дека 19. години разделба не им може ништо, дека само им помогнало да разберат некои работи.

View this post on Instagram

A post shared by Аргументы и Факты в Украине (@aif_ua)„Животот е тежок и постојано паѓаме и се надеваме дека ќе научиме нешто од тие падови. Единственото нешто што треба да направите е да искористите втора шанса, како и можностите што ви ги дава созревањето“, рекол Афлек во интервју за WSJ и додал дека во „новата – стара“ врска му е преубаво.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Тоше Проески и групата „903“ во досега необјавената песна „Марија“ од почетоците на неговата кариера

Вчера Тоше Проески да беа околностите поинакви ќе славеше роденден, а регионалните медиуми тоа го …