(ВИДЕО) УПС – Градите ги поздравиле и присутните: Како што таа весело мавнала, така публиката воздивнала!

За среќа на младата дама, несреќата не се случила во живо пред гледачите, но таа сепак се пофалила со неа пред бројните следбеници на Инстаграм и ТикТок.
Шарлот Ема Ајчисон, познатата британска кантавторка попозната по прекарот Charli XCX, доживеала непријатност пред неколку дена додека учествувала пред камерите на австралиските музички награди ARIA.
Веднаш штом кажала дека една од наградите им припаднала на Џастин Бибер и КидЛАРОИ, прерамката на нејзиниот смел фустан се скинала и левата града и „искокнала“ за момент.
За среќа на младата дама, несреќата не и се случила во живо пред гледачите, но сепак со неа се пофалила пред бројните следбеници на Инстаграм и ТикТок.
Имено, поради немилата ситуација поврзана со пандемијата, придонесот на свеченоста бил снимен од топлината на домот, па на организаторите на споменатата музичка награда навреме им стасала „невина“ верзија.

@charlixcx


congrats guys !

♬ original sound – Charli XCX


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА АЛЕК БОЛДВИН: Адвокатите бараат да се отфрлат обвинувањата за нанесување штета

АДВОКАТИТЕ на холивудскиот актер Алек Болдвин и другите продуценти на „Rust“ бараат од судот да …