(ВИДЕО) ДАНОК НА ВОЗБУДАТА – Невестата се онесвестила, повратила, но тоа не бил крајот: „Внук ми се ‘искака’ на венчаницата“

Облечена во бел фустан до подот, невестата застанала пред гостите држејќи се за рака со својот иден сопруг. И тогаш сè тргнало наопаку …
TikTokerica @ hollinator1424 не можела да биде повозбудена на денот на нејзината венчавка. Но, таа возбуда наскоро ја довела во прилично непријатна ситуација.
Облечена во бел фустан до подот, русокосата застанала пред гостите држејќи се за рака со својот иден сопруг. И тогаш почнало…
Како што ги изговориле брачните завети, таа почнала да се чувствува лошо. Таа му сигнализирала на својот вереник – но тој не разбрал што се обидува да му каже.
„Мислеше дека се шегувам!“, рекла таа во видеото, кое оттогаш стана вирално и привлече повеќе од 3,7 милиони прегледи.

@hollinator1424


Reply to @samanthaguice this about all that I could fit in😂 peep my poopy nephew at the end 😂🤪

♬ original sound – hollinator1424


Додека свештеникот држел говор, таа одеднаш изгледала многу збунето и паднала во прегратките на младоженецот. Невестата потоа одвоила малку време да се повлече, а во позадина се слушало како повраќа.


За „шлагот на тортата“ се погрижил внукот
Но, очигледно, трагедијата не завршила тука. „Мојот внук потоа ми се искака на фустанот веднаш откако повраќав“, напиша таа.

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

11 знаци дека мажот се откажува од вашата врска

Тажната вистина е дека дури и ако сте подготвени да поминете низ хаос само за …