(ФОТО) „Психијатар ми објасни зошто НЕМАМ ПАРТНЕР веќе 3 ГОДИНИ“: Наташа Беквалац отворено за ПРИВАТНИОТ ЖИВОТ!

Пејачката не крие дека посетува психијатар, бидејќи смета дека менталното здравје е многу важно.
Пејачката Наташа Беквалац признала дека три години нема момче, но дека се уште се чувствува фантастично.
– Се чувствувам добро, навистина. Имав период кога не ми беше добро, а сега се чувствувам одлично.
По драматичниот развод од Лука Лазукиќ пред три години, Наташа Беквалац не влезе во никаква емотивна врска. Таа откри и што и рекол психијатарот дали е во ред да немаш момче толку долго.
– Таа рече дека не треба да се грижам, дека се е во ред со мене. Животот без посилната половина е фантастичен. Никогаш не сум барала половина, се сметам себеси за комплетна и цела – изјавила убавата пејачка, по што ја сменила темата.

View this post on Instagram

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)


Нејзината ќерка Хана, која ја доби со спортистот Данило Икодиновиќ, ја обожава песната на Наташа и Раста, а Наташа откри и каков е нивниот однос сега.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА АЛЕК БОЛДВИН: Адвокатите бараат да се отфрлат обвинувањата за нанесување штета

АДВОКАТИТЕ на холивудскиот актер Алек Болдвин и другите продуценти на „Rust“ бараат од судот да …