(ФОТО) МАЈКАТА МОНСТРУМ ПОВТОРНО ГИ ЗБЕСНАЛА ЖЕНИТЕ: Поранешна манекенка провоцира, велат дека овој пат баш претерала, сите се ШОКИРАНИ!

Карла Белучи (39), ѕвездата на сајтот за возрасни и поранешна манекенка, многупати кажала контроверзни работи, а овој пат со една „понуда“ успеала да ги разбесни сите жени.

View this post on Instagram

A post shared by Carla Bellucci (@officialcarlabellucci)


– Откако оваа недела ги добив веројатно најстрашните пораки на Инстаграм што сум ги прочитала, со бројни навреди и закани кон мене и ќерка ми, а најмногу закани пишуваат жени, решив да им понудам нешто на „мајките“ – рекла Карла. А тоа нешто е, вели таа, 50 отсто попуст на нејзината содржина, за да научат како да се бидат заводливи и убаво како неа.
– Мајките секогаш ме напаѓаат, тие се како паразити. Би сакала да најдат друга забава, има толку многу интересни работи во животот покрај мојата профил – вели таа.
– Заработувањето пари на сајт за возрасни не ме прави лоша мајка. Тоа што не сум дебела и запуштена не значи дека сум лоша мајка. Можам да бидам убава и да бидам добра мајка, иако тие очигледно не веруваат во тоа – продолжила Карла.
– Решив да им дадам попуст на мојата содржина, за да научат како да бидат убави, како да позираат, како да изгледаат заводливо. Сепак, не верувам дека ќе има голем одзив бидејќи повеќето мајки и онака веќе плаќаат за моите содржини, или затоа што им треба трач-материјал или затоа што нивните сопрузи се таму – вели Карла.


Ова не е прв пат со слични изјави да ја иритира јавноста. Карла неодамна ја скандализираше јавноста кога беше откриено дека лажирала депресија за да добие бесплатна операција на носот од здравствениот систем, а четвртата бременост ја искористила за да заработи дополнителни пари така што се фотографирала како бремена во долна облека и ги продавала тие слики на OnlyFans.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЦРНИ БРОЈКИ ВО БУГАРИЈА: Рекорден број на новозаразени со корона вирусот

БУГАРИЈА денеска пријавила рекордни 12.399 нови случаи на коронавирус за еден ден, покажуваат официјалните податоци, …