(ФОТО) Џулија Робертс објавила селфи кое јасно покажува зошто е „згодна жена“!

Иако деновиве не е толку присутна во медиумите, актерката Џулија Робертс со едноставно селфи покажала дека не се променила многу во однос на периодот од почетокот на кариерата.
Оскаровката објави селфи на својот Инстаграм профил, а такви фотографии нејзините следбеници не гледаат често.
Џулија носела портокалова капа и очила за сонце, а со насмевка гледа во сонцето.
Своите профили на социјалните мрежи актерката најмногу ги користи за активизам, а поретко за објавување детали од приватниот живот, па со оваа фотографија ги воодушевила фановите.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА АЛЕК БОЛДВИН: Адвокатите бараат да се отфрлат обвинувањата за нанесување штета

АДВОКАТИТЕ на холивудскиот актер Алек Болдвин и другите продуценти на „Rust“ бараат од судот да …