(ВИДЕО+ФОТО) СЕ ОГЛАСИЛА ПОСЛЕ СКАНДАЛОТ – УРИНИРАЛА ПО ФАН, ПА СЕГА СЕ ОБИДУВА ДА „СЕ ИСПЕРЕ“: Пејачката го згрози светот, а сега се извинува за СРАМНИОТ ПОТЕГ!

Софија Уриста, пејачката на рок бендот „Brass Against“, која минатиот викенд ја шокираше јавноста кога уринираше врз обожавател на концерт, се огласи по повод овој срамен настан.
– Секогаш сум ги поместувала границите во музиката и на сцената. Таа ноќ премногу ги поместив границите. Го сакам своето семејство, бендот и фановите повеќе од било што и знам дека некои се повредени или навредени од она што го направив. Им се извинувам и сакам да знаат дека не сакав да ги повредам. Јас не сум шокантен уметник. Секогаш сакам да ја ставам музиката на прво место. Благодарна сум за сета ваша љубов и поддршка – порачала пејачката преку својот Инстаграм.

Да потсетиме, Софија на концертот ја отпеа песната „Wake up“ и покани обожавател па направила срамен чин, кој веројатно уште долго ќе се прераскажува низ светот, пренесува „Loudwire“.
Човекот од публиката легнал на бината, ја ставил камерата во уста како што му наредила Софија, а таа се соблекла, клекнала над него и почнала да мокри додека пеела. Потоа го шутнала и пцуела.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ова се знаци кои може да укажуваат на тоа дека имате висок холестерол

ХОЛЕСТЕРОЛОТ му е потребен на телото бидејќи помага во градењето здрави клетки, но кога го …