(ВИДЕО) ШТО ПРАВИШ ВО КИНО ВО 3. ЧАСОТ ПОСЛЕ ПОЛНОЌ: Млад човек заспал на филм, а брат му и снаата му поставиле урнебесна МЕСТЕНКА, милиони се смеат!

Корисник на TikTok објавил видео кое брзо станало голем хит на оваа социјална мрежа.
Имено, откако младиот човек заспал на среде проекција во кино салата, парот побарал од обезбедувањето да го разбуди и да му каже дека е три часот наутро.

– Еј, момче, што друго правиш овде? Три часот по полноќ е, да си одиме дома – му рекол човекот, а кутриот млад човек толку многу се испаничил што по образот почнале да му течат солзи.
– Што? Што сакаш да кажеш дека е три часот наутро? Благодарам и добра ноќ – одговорил избезумениот млад човек, очигледно убеден дека брат му и неговата девојка го оставиле сам да се снаоѓа.
Видеото собрало речиси 12. милиони прегледи на TikTok за само три дена, а организаторот на измамата исто така коментирале:
-Смирете се, дуѓогрижници, момчето знае да трпи шега, за разлика од некои што овде претеруваат со критиките. Самиот пукна од смеење штом не виде“, напишале тие.

@jedalyssthank you to the security guard at Disney Springs! Lol #prank #funny #ROMWEnextgen #sibilings #disney


♬ original sound – Jay 🤎


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …