(ФОТО) После новите написи дека се разведува Бали бег со една објава на Инстаграм СЕ’ ОБЈАСНИЛ!

Еден од омилените актери во регионот, Бурак Озџивит неодамна се најде во центарот на вниманието на тамошните медиуми поради приказните дека по четири години се разведува од својата партнерка и колешка Фахрија Евџен.
Иако, како што велат, и самите не знаат колку пати биле разделени и помирувани, парот уште еднаш решил да стави крај на ваквите гласини.
„Бали Бег“ на својот Инстаграм сподели фотографија со сопругата и со тоа стави до знаење дека се е во ред во нивниот брак.
– Утринско уживање со двете половини од моето срце – напишал Бурак во описот.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЈА ПРЕКИНАЛ прошталната турнеја: Елтон Џон има корона, откажал два концерта во САД

И’ покрај фактот дека бил вакциниран и со третата доза, Елтон Џон се заразил со …