(ВИДЕО) ДЕВОЈКА НАРАЧАЛА ФУСТАН ОД ЛАТЕКС, А ОНА ШТО ГО ДОБИЛА БИЛО СТРАШНО: Споделила клип кој ги насмеа сите, вака изгледа во ТАА ОБЛЕКА!

Секој барем еднаш се уверил дека купувањето облека преку Интернет може да биде грешка бидејќи на домашна адреса стигнува нешто што не личи на производот од фотографијата на страницата.
Истото и се случило на една девојка, позната само како Чави. Таа одлучила да нарача краток, тесен, розов фустан од латекс, но она што пристигнало не било ништо слично на прикажаното.


Наместо тесен фустан, таа добила, како што опишува, преширока кеса за ѓубре и нема трик со кој барем малку ќе го поправи овој предмет за облекување. Таа се објавила на Tiktok и видеото станало вирално, а многумина во коментарите напишале дека имаат исто искуство со оваа страница – од сосема погрешни производи, воопшто ниту слични на оние на Интернет, до бубачки и нечистотија – сето тоа доаѓало во пакетите.


@havianaaaaaa__#greenscreen @prettylittlething i hated this so bad for me ☹️ #PrimeDayShowPJParty #28XTREMES #prettylittlething♬ original sound – Kneely_Knight


Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Каква е поврзаноста помеѓу контактот со очи и заљубеноста? Научниците имаат интересни одговори!

Се прашувате дали личноста што ви се допаѓа ги споделува вашите чувства? Психологијата вели дека …