(ФОТО) ОТИШЛА ЧЕКОР ПОНАТАМУ – Убавата Хурем се соблекла, ги изненадила фановите со објавата од када!

Мерјем Узерли ги почестила придружниците со провокативна фотографија
Мерјем Узерли, која се прослави во турската серија „Сулејман Величествениот“ со улогата на фаталната султанка Хурем, на почетокот на годината стана мајка на девојчето Лили Кои и моментално е целосно посветена на својата најважна улога во животот. Но, германската актерка со турско потекло наоѓа малку време и за себе.
Оние кои ја следат „Султаната Хурем“ на социјалните мрежи знаат дека таа најчесто објавува фотографии на кои покажува фризури, често менувајќи ги боите и модните комбинации. Овој пат Меријем отишла чекор понатаму, покажувајќи се гола.


Познатата Турчинка позирала во својата бања, во када, со широка насмевка на лицето како од мајка родена и со перничиња за подочници.
Познато е дека Мерјем покрај Лили Кои е мајка на шестгодишното девојче Лара Џемина. Пред да се породи имала тешки здравствени проблеми. Тогашниот партнер, 17-годишен претприемач, сакал актерката да абортира. Ја раскинала врската и сама го дочекала своето прво дете.
Оттогаш, Мерјам не сака да зборува за приватниот живот, а овој пат животната среќа ја чува за себе, па се уште не потврдила дали татко на нејзината втора ќерка е актерот Чаглар Ертугрул, со кој долго време е во врска, кој на тв публиката и е познат по улогте во турските сапуници.
Инаку, Мерјем Узерли започнала сопствен бизнис и отворила продавница за здрави слатки (поздрави верзии на чоколадо, бонбони и џемови) во центарот на Берлин.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што сака некој да ви порача ако ве БАКНЕ во чело? Погледнете каква ПОРАКА носи овој чин!

Бакнежот во чело често изгледа како многу интимен чин, затоа што некој ви кажува дека …