Зошто се плашат од вас? Ракот изгледа како да чита мисли, Лавот е „секогаш“ во право…

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Скорпиите целосно се предаваат на се што прават и луѓето се плашат да им застанат на патот, а Јарците никогаш не прават лажно убави гестови и затоа многумина се чувствуваат непријатно во нивно друштво. А другите?
Овен
Луѓето брзо сфаќаат дека веќе сте виделе и доживеале толку многу во вашиот живот, па почнуваат да се грижат и да се оптоватуваат дали тоа што ќе го кажат воопшто ќе ви биде интересно.

Бик
Имате способност брзо да се поврзете со секого, така што луѓето се чувствуваат како нешто да не е во ред со нив, ако на почетокот не сте топли и срдечни со нив.

loading...

Близнаци
Луѓето се навикнати да бидете среќни, темпераментни и ентузијастични, па ако ве фатат во ден кога сте под стрес или загрижени за нешто, се грижат дека тоа е поради нешто што го направиле.

Рак
Луѓето понекогаш се чувствуваат непријатно во ваше друштво затоа што вие сте тип на личност која прави луѓето да се чувствуваат како да можете да ја прочитате секоја мисла што им поминува низ глава, иако всушност нема да кажете ништо гласно.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Навивач се обидел да запроси девојка на натпреварот, ова не го очекувал: Не би биле во негова кожа

За време на натпреварот помеѓу Партизан и Зенит во Суперкупот на ВТБ лигата кој се …