(ВИДЕО+ФОТО) Се омажила ќерката на Пол Вокер: До олтарот ја испратил Вин Дизел

22-годишната ќерка на починатиот актер Пол Вокер на почетокот на месецов се омажи за партнерот Луис Торнтон-Алан, а сега на својот Инстаграм профил објави фотографија и видео од венчавката која разнежни многумина.
На фотографијата може да се види Медоу како до олтарот ја води Вин Дизел, кој беше најдобар пријател на нејзиниот татко. На друга фотографија што ја сподели со придружниците, таа и нејзиниот сопруг позираат насмеани додека гостите им фрлаат ориз.

„Конечно венчани“, напишала таа во описот.
Медоу за „Вог“ изјавила дека коронавирусот ја нарушил организацијата на венчавката.

„Семејството на Луис не можеше да дојде“, рекла таа. „Многу блиски пријатели кои ги сметаме за семејство, исто така, не можеа да дојдат поради ограничувањата“.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Блаж Маротов со „Нека се вратат златните времиња“ не потсетува на некои други оптимиситчки периоди и места

Блаж Маротов има нова песна… малку поразлична од неговиот претходен опус…со наслов „Да ги вратиме …