(ВИДЕО) Полицијата започнала истрага откако филм за возрасни бил објавен за време на временската прогноза

Полицијата во САД покренала истрага откако во живо на телевизија бил прикажан филм за возрасни за време на временската прогноза.
Имено, тој бил емитуван во позадина на екранот зад водителката на програмата додека таа се обидувала да ја пренесе веста за временската прогноза.
Во моментот кога водителката Мишел Бос им рекла на гледачите дека „убавото време не може да трае вечно“, зад неа започнал филмот, кој ги оставил сите гледачи во шок.
Сцените од филмот се прикажувале околу десет секунди, на што водителката не обрнувала внимание.
Полицијата потоа добила стотици повици од граѓаните, па започнала истрага.


Фото: Принтскрин/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Касандра била „луда“ по него: Познатиот Игнасио влезе во седмата деценија и изгледа НЕВЕРОЈАТНО!

Серијата „Касандра“ беше една од омилените латиноамерикански серии на нашите простори Кораима Торес, ја освои …