(ВИДЕО) „Каде е таа? Нека дојде“: Потегот на Џони Деп расплакал девојка од Белград

Фановите кои синоќа го чекале Џони Деп пред белградски ресторан биле позитивно изненадени кога актерот одлучил да запознае обожавателка.
Имено, кога Деп пристигна пред ресторанот, му пришла една жена и побарала автограм – „Те молам, за мојата ќерка, таа е тука“.
Холивудскиот актер потоа праша „Каде“ и сакал да ја запознае.
Актерот ја праша како се вика, а откако рекла дека се вика Нина, почнала да плаче од среќа. Деп се фотографирал со девојката, и дал автограм и ја прегрнал. Девојката не престаналада плаче од возбуда, а нејзината мајка ја смирила.
Актерот потоа размени уште неколку зборови со девојката, ги поздравил фановите и влегол во ресторанот.
Видеото го објави хрватски „Index.hr“.


Видео: index.hr


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елизабет Харли во тесен фустан кој едвај и ги покрива градите

Британската актерка Елизабет Харли (56) на својот Инстаграм профил објави кратко видео од снимање и …