(ФОТО) Најпознатата руска манекенка повторно во топлес!

Манекенката Ирина Шајк (35) за потребите на реклама позирала топлес, со кожени панталони и чизми, а градите ги покрила со рацете.
Она што можеме да го забележиме е дека познатиот супермодел работи со полна брзина. Таа работеше на брендот Ријана, Savage X Fenty Show Vol. 3, а овој пат таа соработува со дизајнерката на чевли Тамара Мелон.
За потребите на оваа кампања, Ирина позира без горен дел, облечена само во панталони и чизми. Црно-белите фотографии ги направи Паола Кудачки, а на фотографиите Русинката изгледа токму онака како што сме навикнати – атрактивно и волшебно.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …