(ВИДЕО) „Ова болело“: Невеста на венчавка го удрила младоженецот во меѓуножјето

Младенците на нивната венчавка одлучиле да играат безбол, но играта не поминала добро…
Невестата, случајно, со топчето го удрила младоженецот во меѓуножјето. Тој паднал на тревата и почнал да стенка од болка, а гостите гледале зачудено. Видеото е објавено од SWNS.


Фото: Принтскрин/YouTube/SWNS

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПАРТНЕРОТ ФЛЕРТУВА СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ: Еве како да откриете дали се работи за МИКРО-ИЗМАМА

Иако сте во врска неколку месеци, сепак вашиот партнер се допишува со поранешната девојка на …