(ВИДЕО) Мајката, додека се туширала, на детето му го дала мобилниот телефон – сето тоа било споделено на Инстаграм

Страшните ситуации со мали деца се неизбежни, но една мајка умрела од срам откако нејзината мала ќерка го споделила туширањето во живо на Инстаграм.
„Му дадов на моето дете мобилен телефон за да си игра додека се туширам. Ја вклучив нејзината предучилишна игра, која таа често ја игра”, изјавила тиктокерката @ bri.anna89 за социјалната мрежа за срамниот инцидент.
„Следно што знам е дека таа ми тропна на врата барајќи од мене да и помогнам да поправи нешто. Секако, и велам да влезе. Ми го дава мобилниот додека сум под туш. Брзо сфаќам дека мојот телефон се’ емитува во живо на Инстаграм. Во мојата рака. Додека сум под туш“, продолжила таа.

@bri.anna89Have kids the said #momlife #terribletoddler #toddlersoftiktok #momsoftiktok #threenager #humpday


♬ original sound – Sarah Cothran


Постот на Бријана собрал повеќе од 28,5 илјади лајкови и над 700. коментари.
„Честитки! Победивте. Не сум сигурен дека некој родител може да ве победи”, вели едно лице, додека друго се прашува колку луѓе го гледале преносот во живо.
„Немам идеја! Веднаш го избришав видеото за да не можам да видам ништо”, одговорила засрамената мајка.

Фото: TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

11 знаци дека мажот се откажува од вашата врска

Тажната вистина е дека дури и ако сте подготвени да поминете низ хаос само за …