Дневен хороскоп за понеделник, 11.10.2021: Доволен е позитивен стимул или внатрешен импулс за да почувствувате голема емоционална екстаза што ве приближува до саканата личност…

Овен
Љубов:
Среќни сте со новите настани и нечија намера да ви угодат. Партнерот е во состојба да ви пренесе добро расположение и инспирација.
Работа:
Имате позитивно влијание врз животната средина, идејата што ја промовирате ја потврдува вашата професионална свест за заедничките интереси.
Здравје:
Важно е да се акумулира позитивна енергија.

Бик
Љбов:
Вниманието и убавите гестови никогаш не се доволни за взаемна среќа. Слободно уживајте во убавите нешта.
Работа:
Договорот со помлада личност ветува заедничка добивка, деловен успех или задоволство.
Здравје:
Вие сте во одлична форма.


Близнаци
Љубов:
Во афект, не правете работи што ја иритираат вашата сакана личност. Непотребно предизвикувате нечие негодување.
Работа:
Набрзина прифативте нечија понуда и сега треба да жалите за она што го кажавте или го направивте пред вашите соработници.
Здравје:
Ќе ви годи некој вид спортска активност.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4-те НАЈСТРАШНИ ПРОРОШТВА НА СТИВЕН ХОКИНГ: На луѓето не им е сеедно кога ќе ги прочитаат бидејќи веќе почнале да се остваруваат

Постои и петто пророштво на Стивен Хокинг, но овој научник верувал дека тоа никогаш нема …