(ВИДЕО) „Дојде Живот и во АЈРОдрон“… Се снима филм или е една слика на…или ОБИЧНА ГЛУПОСТ!

На профилот на @Mandalorian_Mk на Твитер се појави видео со наслов „Дојде Живот и во АЈРОдрон“…


Коментарите под видеото пак се различни од шеговити дека се снима филм, па преку оние со критики за актерот во видеото, до прашањата дали е ова вистинска слика за времето во кое живееме…
Одговорот веројатно го знае само @Mandalorian_Mk кој го постави видеото, но ако станува збор за филм (или обид) сето ова е премногу наивно…
Но, ова видео е уште еден пример дека „интернет трпи се“…

Фото: Принтскрин/Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

20 ПРАВИЛА НА ВОСПИТУВАЊЕ НА ГОЛЕМИОТ ПЕДАГОГ – МАРИЈА МОНТЕСОРИ: Еве како да го одгледате најдоброто и најспособното дете на светот

Големиот педагог Марија Монтесори знаела како да го воспита најдоброто дете на светот, со само …