Дневен хороскоп за недела, 03.10.2021: Без оглед на грешката што ја правите, избегнувајте ја опцијата за самоказнување или изолација…

Овен
Љубов:
Често го менувате расположението или одлуките. Она за што молчите е поважно од работите што му ги кажувате на партнерот.
Работа:
Се потпирате на личното расудување, но независноста има свои позитивни но и негативни страни. Не можете секогаш да ја донесете вистинската одлука.
Здравје:
Ќе ви годи активен одмор и релаксација.

Бик
Љубов:
Ако чувствувате емоционална резигнација, размислете што згрешивте со блиска личност. Никој не е „безгрешен“ ниту совршен.
Работа:
Потребна ви е добра концентрација и моќ на запазување во различни ситуации. Потпрете се на вашето богато искуство.
Здравје:
Ќе ви годат неколку часа здрав сон, обрнете внимание на вашите соништа.


Близнаци
Љубов:
Средбата со една личност делува заморно, затоа барате различни изговори во обид да избегнете нечие друштво.
Работа:
Треба да имате јасна претстава за вистинските вредности што се забележуваат во деловните кругови.
Здравје:
Ако чувствувате психолошка напнатост, посветете ја вечерта на омилена тема и релаксација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …