(ВИДЕО+ФОТО) Кога имала 16. години од затвор ја извадил постар милијардер: Денес е модна икона но и мајка на 4. деца!

Манекенката и претприемачка Лена Перминова (35) неодамна присуствуваше на ревијата на Диор на модната недела во Париз … и ги изненади сите со нејзиниот стајлинг, но и со својата самодоверба.


View this post on Instagram

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova)


Модната недела во Париз е во тек и многу реномирани модни куќи веќе ги претставија своите колекции за пролет/ лето 2022. година.
Исто така, познатите љубители на модата секојдневно ги покажуваат своите комбинации на облека, а меѓу нив се издвои Перминова, која дојде на ревијата на Диор во многу привлечно издание.


Пред да пристигне на модната ревија, Русинката шеташе по улиците на Париз во бели плетени шорцеви кои се толку минијатурна што наликуваат на гаќи. Носела шорцеви со шуплив џемпер, пончо и чанта од Диор.

Многумина Елена ја сметаат за модна икона и многу престижни модни ревии не можат да поминат без неа. Јавноста е заинтригирана и од нејзиниот живот, кој потсетува на приказна од роман.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Пораката на Сара Џесика Паркер за стареењето ќе влијае на вашата перспектива за убавината: „Не ја гледам смислата во обидот да не го прифатите одминувањето на времето“

Сара Џесика Паркер има 57 години и се чувствува одлично во шестата деценија. Актерката истакнува …