(ФОТО) Како навистина изгледа Џоан Колинс (88)? Објавена ретка фотографија на глумицата без перика!

Славната Алексис секогаш се појавуваше во јавноста гламурозно, со шминка, скапо облечена и со перика.
Џоан Колинс имаше само неколку добри улоги во животот, но и само една – улогата на Алексис од „Династија“, беше доволна за да се стекне со светска слава. Џоан Колинс има 88. години и никој никогаш не ја видел без шминка или без перика.

Џоан Колинс е кралица на стилот
Токму затоа фотографијата на актерката со нејзината најмлада ќерка Кети предизвика вистинска сензација. Фановите се воодушевени, бидејќи сега, за прв пат, ја гледаат актерката онаква каква што навистина е.

„Џоан е секогаш совршено облечена“

Џоан Колинс е фотографирана со својата ќерка Кети на излез од ресторанот „Челзи Гарден“, кој изгледа како бајка, бидејќи е полн со зеленило и цвеќиња. Иако се чини дека се фотографирани од папараците, актерката и нејзината ќерка позираат.
Џоан Колинс и овојпат беше совршено облечена: носеше бели панталони со блуза во бели и сини бои, со фантастичен блејзер што го надополни нејзиниот изглед. За тоа време, ќерката на Кети носеше црна кожна јакна што ја комбинираше со фармерки.

Кети преживеала страшна несреќа
Џоан Колинс е многу блиска со својата најмлада ќерка, бидејќи кога имала само осум години, Кети за малку ќе умрела во страшна сообраќајна несреќа. Кети поминала 47. дена во кома и имала страшни повреди на главата, а лекарите биле убедени дека таа нема да преживее.
– Знам дека сум многу, многу среќна личност.Повредите беа толку тешки што заборавив се што се случи пред толку години – рекла Кети.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Музичкиот фестивал „Андерфест 4“ ќе се одржи на 1. октомври 2022. година

Прогресивниот, музички фестивал АНДЕРФЕСТ е закажан за први октомври 2022 година. Публиката и овој пат ќе има …