(ВИДЕО) Реакцијата на таткото кога видел дека малечката ќерка си игра со тарантула станала хит!

Надзорните камери во домот на семејството Леман во Тусон снимиле смешен момент кога 36-годишниот Дејвид Леман ја видел својата ќерка како си игра со тарантула.
На снимката се гледа како Блејк седи на подот и си игра со шолја кафе. Наскоро сфаќа дека чашата не е празна туку дека има нешто внатре. Потоа и пришол нејзиниот татко кој реагирал смешно кога видел за што се работи. Тој брзо и ја грабнал чашата од раката и ја земал во прегратка.
„Пајакот се уплашил повеќе од него“, „Не требаше да реагира така, ја исплаши и неа“, „Се надевам дека нема да се плаши од пајакот подоцна поради ова“, се само некои од коментарите на социјалните медиуми.


Фото: Принтскрин/YouTube/Daily Mail

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Музичар се оженил, па починал истата вечер – сопругата очајна: „Не разбирам…“

Музичарот Џејк Флинт починал во сон само неколку часа по неговата венчавка во саботата. Причината …