(ВИДЕО) Шок на доделувањето на наградите Еми: Меган Маркл ИСМЕЈАНА и понижена!

Црниот комичар се пошегува на сметка на Меган Маркл и го исмејувал принцот Хари.
Кедрик Забавувачот апсолутно ги навредил Меган Маркл и принцот Хари за време на доделувањето на Еми наградите во 2021 година.

Водителот се нафрлил на Меган Маркл
Водителот и домаќин на овогодинешните награди Еми беше комичарот Кедрик (57). Познат е по шегите со црн хумор, и во таа смисла не бира кога ќе го „изгори“. Оваа година, тој одлучи да се пошегува со војводата и војвотката од Сасекс.

„Интервјуто со Опра беше вистинска забава за чај!“

„Без разлика колку е голема Круната, таа бледнее во споредба со вистинската монархија“, рекол Седрик, мислејќи на Меган Маркл и принцот Хари.

Тој се пошегувал и на сметка на Опра Винфри
Оваа бомба одекна далеку а тој не сакал да остане недокажан, па почнал да објаснува дека мисли на млад пар кој се преселил од Лондон во Соединетите држави и дал интервју со Опра Винфри.
– Мислам на интервјуто на Опра Винфри со Меган Маркл и принцот Хари. Па, тоа беше вистинска забава за чај, нели – ги прашал Кедрик Забавувачот собраните и добил аплауз и смеа.

Меган да се обложува на Хари!
Ни тоа не му било доволно, па продолжил:
– Меган треба да се обложи на тој човек, бидејќи се откажа од кралскиот престол побрзо отколку што Еди Марфи пристигна во Америка – рече Седрик, мислејќи на филмот „Принцот ја открива Америка“.

„Хари пристигна во Америка побрзо од Еди Марфи кога го глумеше принцот!“

Седрик се пошегуваи и на сметка на малечкиот Арчи, кој го учел кралското семејство да танцува и ги исмевал поплаките на Хари и Меган во нивното време како клучни членови на кралското семејство.
Џош О’Конор и другите членови на актерската екипа на „Круна“ беа снимени како изгледаат засрамено додека Седрик се шегувал на сметка на принцот Хари.

Фото: Принтскрин/Монтажа/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Музичкиот фестивал „Андерфест 4“ ќе се одржи на 1. октомври 2022. година

Прогресивниот, музички фестивал АНДЕРФЕСТ е закажан за први октомври 2022 година. Публиката и овој пат ќе има …