Хороскопот за ЕСЕН на три знаци им носи ЧУДА: На кој знак ЌЕ МУ ТРГНЕ, кој ќе се ЗАЉУБИ, а еден знак ќе се ЗБОГАТИ!

Терезија
Есента ќе биде боја на љубов и венчавка. Навистина ќе ја имате најубавата емоција која ќе ве придвижи кон ѕвездите. Се’ ќе биде во боја на љубов, па оние што се веќе во емотивна врска ќе размислат и ќе реализираат проширување на семејството, како и венчавка.
Бидејќи се ќе оди без проблеми за вас, работите се подобруваат и во деловниот свет. Пред вас е одличен деловен период, како и конкретно зголемување на приходот!

Стрелец
Фокусирајте се на партнерства. Очекувајте неочекувано. Сродна душа ви се појавува наесен и тоа ќе биде магија и волшепство. Односите, и партнерските и деловните, ќе бидат обоени во текот на целата есен. Односите со колегите и претпоставените ќе бидат совршени. Леснотијата на комуникација ќе се почувствува на сите полиња.
Слободно дојдете до деловни идеи бидејќи сега луѓето ќе ве разберат и вашата комуникација ќе биде питка и лесна. Со таква енергија можете да направите се’! Искористете ја оваа есен за да ја покажете најдобрата верзија од себе.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈУСПЕШНИТЕ ЛУЃЕ НА ПЛАНЕТАТА ГИ ИМААТ ОВИЕ 12. НАВИКИ: Колку од нив користите во вашиот живот?

12. работи кои успешните луѓе ги прават секое утро… Сакате да ја промените вашата рутина …