Хороскопот за ЕСЕН на три знаци им носи ЧУДА: На кој знак ЌЕ МУ ТРГНЕ, кој ќе се ЗАЉУБИ, а еден знак ќе се ЗБОГАТИ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Самиот почеток на есента ќе биде мирен, а потоа ќе се појави Марс!
Подоцна Венера и Марс стапуваат во контакт и тогаш сите ќе бидеме на испит. Во светот на бизнисот, не очекува поволен период. Кон крајот на есента, партнерствата ќе бидат во фокусот. Оваа есен ни кажува да се „стиснеме“ и да го слушаме нашето внатрешно битие.
Кој од хороскопските знаци ќе биде „повикани“ оваа есен?

Девица
Ве очекува навистина убава и топла есен. Љубовните врски ќе бидат во преден план. Љубовта е насекаде околу вас и нежно ве гали. Самата есен бара топол кревет за да се загрее до некого и да не натера да се чувствуваме сигурно. Вие ќе ја имате и ќе уживате. Оние кои се во емотивна врска ќе бидат опиени со љубов и меѓу sвездите. Оние што се слободни нека се подготват за вистинска есенска љубов. Топло, романтично и скриено.


„Верувале или не, Девицата ќе се заљуби!“

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Добро внимавајте после раскинувањето: Овие ТРИ хороскопски знаци се најголемите осветници!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …