Дневен хороскоп за недела, 19.09.2021: Сакате поинтересни настани во љубовниот живот. Средбата со една личност може да ви го подобри расположението…

Овен
Љубов:
Употребете скриени адути со намера да го освоите партнерот. Се’ е дозволено, ако одговара на заедничкиот вкус.
Работа:
Мислата дека сте еден чекор пред другите изгледа стимулативно и возбудливо. Делувате амбициозно.
Здравје:
Вие сте во одлична психофизичка форма.

Бик
Љубов:
Направивте одредени грешки во средбата со блиска личност. Затоа, се чувствувате виновни и непријатно.
Работа:
Важно е некој да го одобри вашиот начин на размислување и да ве поттикне да се изразите креативно во деловната соработка.
Здравје:
Треба да се ослободите од напорните обврски.


Близнаци
Љубов:
Емоционалното задоволство доаѓа од средбата со саканата личност. Се однесувате занесно и успевате да привлечете нечие внимание.
Работа:
Некој во вас поттикнува креативна љубопитност и желба за ново знаење. Прифатете корисна идеја за соработка.
Здравје:
Важно е да ги усогласите вашите мисли и чувства.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …