(ВИДЕО) Момченце ја слушнало песната што му се допаѓа па ги воодушевил луѓето со својата преслатка реакција

Некои од децата уште од рана возраст покажуваат добар вкус за музика и ритам. Меѓу нив е и малово момче кое додека се возело во автомобил, слушнал песна што му се допаднала и почна да ги движи главата, прстите и нозете во ритам.
„Кога ритамот ќе ве погоди како што треба“, напишала неговата мајка Менди на TikTok, која објавила симпатичен клип кој собрал 34,6 милиони прегледи.

@momma_mandy_plus7##fyp ##foryoupage ##mimisboy ##warreng ##regulate ##momsoftiktok ##mimi♬ Regulate – Warren G


„Бебињата доаѓаат на Земјата за да можат да ги забавуваат возрасните“, „Гледам иден музичар“, „Среќно бебе“, се некои од коментарите на ова вирално видео.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

3. СОВЕТИ, ДАЛИ Е ТОЈ ВИСТИНСКИОТ МАЖ ЗА ВАС! Обрнете внимание на следните работи…

До моментот кога ќе дојдете до четвртиот состанок, честопати треба да одлучите дали сериозно да …