ДА ПОМОГНЕМЕ: Во Дебар маало е изгубен е малиот Михаил!

Изгубено е детето Михаил, во Дебар маало. Детето возело мал зелен точак, и било облечено во тегет маица и сиви тренерки.
Се молат граѓаните доколку го забележат да се јават на 071 352 433 или 072 577 007 или во најблиската полициска станица.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Музичкиот фестивал „Андерфест 4“ ќе се одржи на 1. октомври 2022. година

Прогресивниот, музички фестивал АНДЕРФЕСТ е закажан за први октомври 2022 година. Публиката и овој пат ќе има …