(ВИДЕО) ГЛУМЕЦОТ ОЧИ ВО ОЧИ СО БЕЛА АЈКУЛА: Орландо Блум ја снимил средбата – овие сцени долго ЌЕ ГИ ПАМТИ!

Актерот Орландо Блум (44) објави видео од одмор во Малибу, но не би било ништо чудно доколку додека веслал на штица не се појавила ајкула.
„Стравот стана мој пријател“, напишал тој на својот Инстаграм профил.

Да потсетиме, актерот неодамна доби ќерка со пејачката Кети Пери, а двојката девојчето го нарече Дејзи Дејв.

Инаку, името Дејзи во превод значи „маргаритка“, додека друго име значи „гулабица“.

Фото; Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Музичкиот фестивал „Андерфест 4“ ќе се одржи на 1. октомври 2022. година

Прогресивниот, музички фестивал АНДЕРФЕСТ е закажан за први октомври 2022 година. Публиката и овој пат ќе има …