(ВИДЕО) МОРАЛО ДА РЕАГИРА ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО! Девојките биле во трговски центар, застанале на ескалаторот и тогаш започнал нивниот ПЕКОЛ!

На Интернет, луѓето стануваат познати по разни работи. Некои успеваат да го искористат тоа, а некои, поради природата на самата снимка, гледаат што побрзо да помине „бруката“.
Има и такви кои случајно ги фатиле камерите, а најчесто станува збор за срамовите што корисниците на социјалната мрежа ги обожаваат.

Во случај на две девојки, тие добро ќе се сетат како оделе во трговскиот центар бидејќи биле вистински засрамени.
Овие две девојки најверојатно биле пијани, па не се снашле добро на ескалаторот.Штом згазнале, и двете се превртеле, а потоа започнало болно превртување и нивните обиди да застанат на нозе. За среќа, тие не беа сериозно повредени, иако тоа можело лесно да се случи, и на крајот целата ситуација ја спасило обезбедувањето, кое се појавувало на самиот крај од видеото и им помагнало на девојките да станат и да престанат да се превртуваат.
Видеото има над 22.000.000 прегледи, над 1.500.000 лајкови и мноштво коментари.

@time.s..upOdpowiedz użytk. @ankaap7 Objawy bywają bardzo niebezpieczne dla ludzi 🤣


♬ Crazy – Aerosmith

Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 04.12.2021: Подобро е да ги смирите страстите отколку да се вклучите во дискусија -размислете за можните последици…

Овен Љубов: Ако ви е важно да влијаете на мислењето на партнерот, употребете малку лукавство. …