ВИДЕО кое многумина разнежнило: Кучето го запознава новороденото бебе

Видеото за кратко време собра скоро два милиони прегледи
Џастине Клоп споделила видео на TikTok во кое ја прикажува преслатката средба помеѓу своето куче Опиум и нејзиниот новороден син, а видеото многумина разнежнило.
На видеото се гледа како нејзиниот сопруг се наведнува кон кучето додека го држи бебето во неговите раце, а Опи веднаш почнал да љубопитно да мириса.
– Ќе бидат најдобри пријатели – пишува во описот на видеото.

@justineklopephotoThey are going to be the best of friends #FordMaverick #JuntosImparables #BombPopAwards #newborn #boymom #baby #fyp #pregnancy #mommytobe


♬ original sound – ..


Видеото за кратко време собрало скоро два милиони прегледи, а коментаторите не го криеја својот ентузијазам.
„Премногу се слатки“, „Прекрасна глетка“, „Секогаш ќе го штити“, „Ова ме расплака“, се само некои од коментарите.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …