(ВИДЕО) Можна нова средба на принцовите Вилијам и Хари: Дали браќата ќе се видат на важен настан за кралското семејство?

Принцот Вилијам и принцот Хари се обединија за да претстават документарен филм за принцот Филип.
Официјалниот трејлер за новиот документарец за принцот Филип беше објавен во саботата и покажува како кралското семејство се сеќава на извонредниот живот на починатиот крал. Снимањето започнува со тоа што принцот Вилијам вели: „Тој секогаш беше одличен и стоеше зад се што правевме“.


Филмот ќе се емитува на 22. септември, а има наслов „Принцот Филип: Кралското семејство се сеќава“. Програмата ги вклучува сите деца на кралицата Елизабета и принцот Филип: принцот Чарлс, принцезата Ана, принцот Ендру и принцот Едвард. Содржи и интервјуа со возрасните внуци на починатиот војвода, кои покрај Вилијам и Хари, ја вклучуваат и Зара Тиндал, пишува Hello.
Ова е исто така можност за повторна средба на Вилијам и Хари, и ќе видиме дали ќе дојде нивната нова средба повторно.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ЛАРА ФЛИН БОЈЛ – Ѕвездата на „Твин Пикс“ ретко се појавува во јавноста, многумина сметаат дека изгледа непрепознатливо

Лара Флин Бојл беше ѕвезда на серијата „Твин Пикс“ во раните 1990-ти. После тоа таа …