(ВИДЕО+ФОТО) ЉУБОВ Е ТОА НЕ Е ШЕГА: Џенифер Лопез и Бен Афлек не се одвојуваат ниту на црвениот тепих во Венеција – таа ШОКИРАЛА со деколтето!

Актерката Џенифер Лопез и нејзиниот колега Бен Афлек неодамна ја обновија својата врска, по цели 18. години, а сега се појавија на црвениот тепих на настан и целиот свет зборува за тоа.
Тие не ги тргаат рацете едни од други, па цело време се смееле и трпеливо им позирале на фотографите, кои ги опкружуваа од сите страни.

Малкумина можеа да го свртат погледот од нејзиното огромно деколте, и очигледно е дека и двајцата никогаш не изгледаат подобро.

Се гледале вљубено, додека блесоците блескаа, а белата тоалета на Џеј Ло со деколтето ги крадел погледите на присутните.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Премиерката на Нов Зеланд, Џасинда Ардерн, доживеала земјотрес на прес конференција

Премиерката на Нов Зеланд воодушевила од нејзината мирна реакција на земјотресот со јачина од 5,9 …