(ВИДЕО+ФОТО) Откриена причината: Еве зошто НАЈТАЖНАТА ПРИНЦЕЗА го напуштила принцот

Бракот на принцот Алберт и принцезата Шарлиз е во криза
Според странските медиуми, принцот Алберт и „најтажната принцеза“ во моментов се разделени, а медиумите веднаш објавија дека кралската двојка е пред развод.
Принцот Алберт ги отфрли овие обвинувања и објасни дека неговата сопруга во моментов е со своето семејство, како и дека е спречена да се врати во нивниот дом во Монако поради силна инфекција.

Принцезата Шарлиз е во посета на својот брат и пријателите
– Таа не го напушти Монако нагло. Таа не замина затоа што беше лута на мене или на некој друг. Таа отиде таму за да ја прегледа работата на нејзината Фондација и одвои малку слободно време да го помине со својот брат и пријателите. Требаше да замине само една недела, но мораше да остане поради тешка инфекција и медицински компликации како резултат – рекол принцот за списанието „People“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали се држите за раце или не? Дали шетате прегрнати? Што може да открие ОДЕЊЕТО ПО УЛИЦА за вашата ВРСКА!

Има ли нешто поромантично од есенска прошетка со саканата личност? Зборувајќи за тоа, дали имате …