(ФОТО) КОГА ОВА СЕМЕЈСТВО СЕ ПОЈАВИЛО НА ПЛАЖА, СИТЕ ЗАНЕМЕЛЕ: На мрежите се појави хит фотографија – „Сигурно загубиле облог“

ФОТО од семејство на море која се појави на социјалните мрежи и сите ги насмеа до солзи.
Четиричлено семејство предизвикало конфузија кога се појавиле на шеталиштето покрај море, а сликата што се појави на Фејсбук страницата „Dnevna doza prosečnog Dalmatinca“ ги насмеала сите до солзи.
– Видено е семејството Кременко – духовит коментар со сликата на ова необично семејство облечено сосема идентично (во маици и шорцеви, половина црни и половина во леопард принт) поттикнала лавина урнебесни пораки. „Ова може да се види само на Брач”,” Добро, и … Мојот сопруг и децата беа во затвор, добро е што не ги облеков во Малечки”,” Ќе биде лесно да се најде ако некој се изгуби “, коментирале корисниците на оваа група, а имаше и такви кои се прашуваа каков е автомобилот со кој пристигнале.


„Погледнете го Фред како ја дотерал линијата“, „Сигурно загубиле облог“, „Пештерите се повторно ИН“, напишале фановите на страницата.

Фото: Илустрација


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ИЗЛЕЗИ, ИЗЛЕЗИ, НЕМА НИШТО ДА ТИ НАПРАВАМ! Жена ги фатила МАЖОТ и љубовницата, па направила хаос на УЛИЦА!

Случајни минувачи на улиците на градот Сантијаго во Доминиканската Република, биле сведоци на вистинска драма, …