ГОЛЕМ ЕСЕНСКИ ХОРОСКОП ЗА ПАРИ: Овој знак ќе се најде во тешка финансиска ситуација!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Откријте каква финансиска состојба ве очекува оваа есен…
Астролозите ја гледаат есента како период на позитивни промени, а еве што го очекува секој хороскопски знак на полето на работата и парите.

Овен
Активните Овни треба малку да паузираат и да размислат за своите желби. Веројатно може да добиете многу повеќе ако „копате“ малку подлабоко. Многу „сериозно“ започнете сопствен бизнис – преземете ги вашите обврски.


Бик
Есента е вашето време. Се’ ќе излезе што е можно подобро, особено во работите што сте ги планирале за ова време. Есента е идеална за да се бара зголемување на платата.
Нема потреба да се сомневате во себе и околностите и да се грижите. Дури и ако во моментов не ви оди добро. ситуацијата може да се промени преку ноќ. Но, мирот и довербата во себе и вашите постапки сигурно ќе ви донесат голем профит и многу пари.

Близнаци
Нема потреба да се сомневате во себе и околностите и да се грижите. Дури и ако во моментов не оди добро. ситуацијата може да се промени преку ноќ. Но, мирот и вербата во себе и вашите постапки сигурно ќе ви донесат голем профит и многу пари.


Рак
Не очекувајте големи пари – обрнете внимание на мали суми и мала заработка. Обидете се да бидете внимателни со она што го имате. Вежбајте благодарност и ситуацијата наскоро ќе се подобри.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 29.01.2022: Во емотивна смисла ве очекува ново задоволство кое ќе ја одбележи вашата врска со саканата личност…

Овен Љубов: Отворено разговарајте со партнерот и инсистирајте на докажување на вистината. Не треба да …