(ФОТО) Виолетовиот фустан на Нина Бадриќ остава без здив

За настапот во Црна Гора, Нина Бадриќ избра елегантен виолетов фустан со длабоки шлицови што ја истакна нејзината одлична фигура. По настапот, таа позираше на стол, а нејзините обожаватели се воодушевени од фотографиите и изгледот кој остава без здив.


View this post on Instagram

A post shared by Nina Badrić (@badrich)


Нина го заокружи стајлингот со интересен модел на отворени сиво-црни сандали со висока штикла. Долгиот фустан ја нагласи фигурата на Нина, а длабоките шлицови оставија впечаток на елеганција која и одговара само неа и тоа со доза на еротика.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Како брзо да се исушат алиштата во зима? Овие генијални трикови заштедуваат време!

Доколку немате тераса или соба во вашиот стан каде што можете да ги исушите алиштата, …