(ФОТО) СИТЕ НЕ УБЕДУВАШЕ ДЕКА Е ГЕЈ, А СЕГА СЕ СВРШИЛ: После 5. години забавување одлучил да се венча!

„Таа рече, моите луѓе ќе повикаат твои луѓе“, објави актерот
Актерот Ерик Стоунстрит (49), познат по улогата во серијата „Модерно семејство“, ја сврши на својата долгогодишна девојка Линдзи.


Двојката ја сподели среќната вест на Инстаграм, со зборовите: „Таа рече дека нејзините луѓе ќе ги поканат моите луѓе …“


View this post on Instagram


A post shared by Eric Stonestreet (@ericstonestreet)

Ерик со години играше улога на хомосексуалец во серијата „Модерно семејство“, па фановите не можат да разберат дека тоа не е неговата вистинска личност.

Сите, освен неговите колеги од споменатата серија, беа изненадени од објавата на Ерик на Инстаграм.


„Исус Христос. Конечно!”, напишал Џеси Тејлор Фергусон, кој го игра неговиот сопруг во тв серијата „Модерно семејство“.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Тони Цетински бил на трансплантација на коса, СЕ’ објавил на Инстаграм

ТОНИ Цетински објави на Инстаграм дека решил да направи трансплантација на коса. „Одамна имам желба …